Casa Simples E Aconchegante Villa
Az 1 hálószobás Casa Simples E Aconchegante Villa Salvador legfeljebb 4 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint az Itapuai tengerpart, csaknem egy 25 perces sétára található. A Salvador városi nyaraló Salvador Itapuã körzetében található, ahol parkolót és Wi-Fi-t kínál.
Az Itapua világítótorony egy 2 km-es távolságra, a Pituaçu Stadion pedig körülbelül 6 km-re helyezkedik el az 1 fürdőszobás villától.
A vendégek vacsorázhatnak a Salvador városi ingatlantól néhány saroknyira található Boteco e pizzaria Do Professor vendégszeretetét élvezve. A legközelebbi repülőtér a Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi ), amely 5 km-re van a Casa Simples E Aconchegante Villa területétől.
- Helyi látnivalók
- Portal do Mar3,1 km
- Itapua Beach1 km
- Repülőterek
- Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi repuloter)9 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Simples E Aconchegante Villa milyen messze van a Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi ) repülőtértől?
A Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi ) repülőtér és a Casa Simples E Aconchegante Villa között 5 km távolság van. - ❓
A Casa Simples E Aconchegante Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Simples E Aconchegante Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Simples E Aconchegante Villa?
A Casa Simples E Aconchegante Villa kapacitása 4 főig terjed. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Simples E Aconchegante Villa vendégei vagyunk?
Salvador nevezetességei közé tartozik az Abaete-lagúna és a Flamengo-part, amelyek 3 km-re, illetve 6 km-re találhatók a Casa Simples E Aconchegante Villa területétől. Ezenkívül az Itapua világítótorony (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.